V četrtek, 18. 4. 2024, se je naša šola ponovno udeležila šolskega tekmovanja v krosu, ki je že drugič potekal v Murski Soboti, na odlični lokaciji ob soboškem jezeru. Vreme sicer ni bilo najtoplejše, a naše tekače to ni motilo in jih moramo resnično pohvaliti za odlične predstave, ki so jih pokazali na teku.

Šolsko ekipo je sestavljalo 16 učencev:

Patrik Potočnik, Maj Požeg Dular, Brina Omerzel, Zoja Moškon, Andraž Povhe, Mia Stopar, Lucija Koren, Maria Rosa Kozmus, Klara Grubič, Hana Škoberne, Matija Ferlan, Nik Junkar, Urban Lebar, Enej Cvirn, Lara Omerzel in Žana Ban.

Učenci so tekmovali na 1000 m dolgi progi, razen učencev 8. in 9. razreda, ki so tekmovali v tekih na 1500 m. Kros je bil še posebej zanimiv, saj ni bila klasična proga, temveč so učenci morali preskakovati hlode, teči po klancu in mivki ter za zaključek tudi pod hrib.

Učenci so pokazali primerno športno obanšanje, se medsebojno družili in zabavali, kar nas zelo veseli.

ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM

Uradni rezultati.