V torek, 22. novembra, je bilo na naši osnovni šoli veselo, živahno in že kar malo praznično vzdušje. Učenci so se namreč zagnano lotili različnih božično-novoletnih izdelkov, ki jih bodo v četrtek, 24. novembra, ponudili na svojih stojnih na božično-novoletnem bazarju.

Ker prazničnega vzdušja ni nikoli preveč, so se lotili izdelave voščilnic, adventnih venčkov, novoletnih okraskov in snežakov, tisti najbolj ustvarjalni pa tudi peke piškotov, domačih kosmičev, poslikave platen in lončkov za zelišča ter še mnogo, mnogo drugega. Učenci so se lotili tudi praznične okrasitve šolskih prostorov in jih polepšali s sneženimi vasicami.

Tako je že vse pripravljeno za četrtkovo popoldansko druženje, na katerem vas nestrpno pričakujemo.

Andreja Dvoršek