Teden otroka v vrtcu

Prvi teden oktobra je za otroke še posebej pomemben, saj takrat obeležujemo Teden otroka. Gre za projekt, ki ga že od leta 1954 izvaja Zveza prijateljev mladine Slovenije. V tem tednu se po vsej Sloveniji pripravljajo najrazličnejše aktivnosti ter pester program za otroke.

Tudi v vrtcu Brestanica smo preživeli zelo aktiven teden. Letošnja tematika je bila RAZIGRAN, UŽIVAJ DAN.

Vzgojiteljice smo otrokom pripravile pester program. Imeli smo gozdno delavnico, pravljični dan, pohod, cici-kros, gibalno urico in ustvarjalno delavnico z naravnimi materiali. Najmlajši so uživali ob prsnih igrah, prepevanju ob kitari, risanju na veliko podlago in preizkušanju svojih gibalnih sposobnosti na poligonu.

V spodaj priloženi galeriji, si lahko ogledate fotografije otrok in se prepričate, da so zares uživali!