V torek, 15. 11. 2022, je na OŠ Sava Kladnika Sevnica in na OŠ Marjana Nemca Radeče, potekalo področno prvenstvo v malem nogometu za starejše dečke.

Našo šolo so zastopali naslednji borbeni fantje:

1. ŽIGA ČUBER POTOČNIK (kapetan)
  2. JAN BRLJAVAC (vratar)
  3. AMAR ĆEHIĆ
  4. NIK RESNIK
  5. TILEN JEVŠNIK
  6. NIK ARENŠEK
  7. FILIP KELHER
  8. URBAN LEBAR

Prikazali so izredno borbenost v obrambi in napredek v sami igri v napadu. Žal smo imeli tudi malo smole, da se nam ni uspelo uvrstiti naprej. Naredili smo nekaj ključnih napak v drugem polčasu in na koncu izgubili tekmi proti OŠ Brežice in OŠ Tržišče.

Rezultati tekem:

OŠ Brestanica : OŠ Brežice 0:2 (0:1)

OŠ Brestanica : OŠ Tržišče 1:4 (0:1)

Na koncu so se končne zmage in uvrstitve na nadaljno državno tekmovanje veselili učenci iz OŠ Brežice, ki so v finalu premagali učence iz OŠ Artiče.

Ob tem vsem šolam čestitam za prikazano igro in pa športno obnašanje na samem tekmovanju.

Našim fantom pa izrekam iskrene čestitke za medsebojno sodelovanje, spodbujanje na samih tekmah, športnemu obnašanju in pa velik napredek v sami igri.

Mentor: Damjan Kos