Športni dan – atletski mnogoboj – 1. triada

Po prvomajskih počitnicah smo učenci od 1. do 3. razreda imeli atletski športni dan. Dan je bil enkraten, uspešen, poln pozitivne energije in otroškega veselja. Učenci smo uživali v atletskem mnogoboju, nekateri učenci smo v tem tekmovali prvič.

Eni smo bili bolj uspešni, drugi manj, a najpomembneje je, da smo se trudili in ob tem preživeli aktiven dopoldan s svojimi sošolci in prijatelji.

Prijetno nas je presenetil tudi olimpijec, Jure Rovan. Na njegovi postaji smo imeli predstavitev “mini atletike”, kjer je bilo zabavno, prijetno, sproščeno. Ob koncu nam je priznanja podelil ravno on. Za obisk se mu zahvaljujemo.

Discipline atletskega četveroboja:

– 1. – 3. r: 60 m, 300 m, vorteks, daljina,

– predstavitev mini atletike.

REZULTATI ATLETSKEGA MNOGOBOJA 2022

Športni dan – atletski mnogoboj

Takoj po prvomajskih počitnicah smo učenci od 4. do 9. razreda imeli atletski športni dan. Dan je bil sončen, prijeten, zabaven. Učenci smo uživali v atletskem mnogoboju. Nekateri smo bili uspešni bolj, drugi manj, a najpomembneje je druženje s prijatelji, s sošolci pa tudi z učitelji. Imeli smo se lepo, dan je bil popoln, ko nas je ob koncu dneva obiskal tudi naš olimpionik, Primož Kozmus, in najuspešnejšim učencem, podelil priznanja in pokale.

Absolutna zmagovalca sta bila Alen Novak (2397 točk) in Eva Sluga (1812 točk), ki sta prejela tudi pokal.

V štafetnem teku 8 x 150 m so prvaki šole v tem šolskem letu postali učenci 8. razreda, pred 7. razredom in tretje uvrščenim 9. razredom. Čestitke!

Discipline atletskega četveroboja:
– 4. r: 60 m, 300 m, vorteks, daljina.
–  (5. – 9. r): 60 m, 1000 m, krogla, daljina.
.

REZULTATI MNOGOBOJA